İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Burdur Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

İHALE İLANI- Eski İl AFAD Binamız Enkaz Karşılığı Yıktırılacaktır. 29 Haziran 2018
foto
BURDUR MERKEZ BAHÇELİEVLER MAHALLESİ 14 ADA 380 PARSEL ÜZERİNDE BULUNAN VE İL AFAD MÜDÜRLÜĞÜNE TAHSİSLİ ESKİ HİZMET BİNASININ ENKAZ KARŞILIĞI YIKTIRILMASI İŞİ Burdur Merkez Bahçelievler Mahallesi 14 ada 380 parsel üzerinde bulunan ve il afad müdürlüğüne tahsisli eski hizmet binası enkaz karşılığı yıktırılacaktır. Yıkım İşi 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ile ihale edilecektir. İşin tahmini bedeli KDV hariç 14.600,00 TL ( ONDÖRBİNALTIYÜZ TL) olup, ihale 10.07.2018 Salı günü saat 10:00’ da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü hizmet binası toplantı salonunda ihale komisyonu huzurunda yapılacaktır.Yıkım işine ait Teknik Şartname, İdari Şartname ve Sözleşme Örneği mesai saatleri içerisinde Burdur İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü satın alma servisinden görüle...
[Devamı]
İlimizde Meydana Gelen Olaylar Neticesinde İl Müdürlüğümüz Ramazan Bayramındaki Çalışmalarına Yoğun Tempoyla Devam Etti 24 Haziran 2018
foto
Dün (16.06.2018) akşam itibariyle İlimizde yaşanan şiddetli sağanak yağış üzerine Yeşilova Taşpınar ve Merkez Bayındır yolu arasında heyelan ve toprak kayması yaşanmıştır. Yine Yeşilova-Gökçeyaka Köyü'nde 3 evi su basmış ve Merkez-İlyas ile Karakent köylerine ulaşım sağlanan yol toprak kayması sebebiyle trafiğe kapanmıştır.
[Devamı]
İl Müdürümüz, Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK'ı Makamında Ziyaret Etti 12 Haziran 2018
foto
AFAD İl Müdürümüz Yasin TOKGÖZ, beraberindeki şube müdürlerimizle birlikte Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
[Devamı]
Filistin Yardım Kampanyası #FilistineUmutOl Hakkında Bilgilendirme 22 Mayıs 2018
foto
Filistin’de yalnızca masum insanlar değil, insani değerler de katlediliyor! Tüm GSM operatörlerinden Filistin yazıp 1866'ya SMS (kısa mesaj) göndererek #FilistineUmutOl kampanyasına katılabilir, bu insanlık dramını yaşayan masum insanların acılarını bir nebze de olsa dindirebilirsiniz. (1 SMS bedeli 10 TL.)
[Devamı]
"Filistin’e Umut Ol” Yardım Kampanyası Başladı 22 Mayıs 2018
foto
Kanlı Pazartesi olarak tarihe geçen Gazze sınırındaki gösterilerde, İsrail ordusunun ağır saldırısına maruz kalan Filistin halkı için yardım kampanyası başlatıldı. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı koordinasyonunda Türk Kızılayı, Türkiye Diyanet Vakfı ve çok sayıda STK’nın katılımıyla düzenlenen "Filistin'e Umut Ol" yardım kampanyasının tanıtım toplantısı, Başbakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla, Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Sayın Akdağ, yaptığı konuşmada: "Filistin'e Umut Ol” yardım kampanyasına Türk halkının, milletimizin, 81 milyonunun desteğini bekliyoruz." dedi. Tanıtım toplantısına, AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Türkiye Diyan...
[Devamı]
İlimiz Cumhuriyet Meydanı'nda Ortak Tatbikat Gerçekleştirildi 11 Mayıs 2018
foto
5-11 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında AFAD İl Müdürlüğümüz, Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, UMKE, 112 Acil Sağlık Ekipleri ile birlikte İlimiz Cumhuriyet Meydanı'nda ortak tatbikat düzenlendi.
[Devamı]
Müdürlüğümüz Tarafından Öğrencilere Yönelik Afet Bilinci Eğitimleri Gerçekleştirildi 03 Mayıs 2018
foto
Müdürlüğümüz personeli tarafından; İlimiz Bucak İlçesi Kırmızı Bağcık Özel Kreşi, Bucak Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu, Salda Köyü Ortaokulu ve Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik olarak "Afet Bilinci Eğitimi" verilmiştir.
[Devamı]
Müdürlüğümüz Tarafından Altınyayla Meslek Yüksek Okulu'nda Eğitim Gerçekleştirildi 29 Nisan 2018
foto
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Altınyayla Meslek Yüksek Okulu'nda eğitim gören öğrencilerimize yönelik olarak, Müdürlüğümüz personeli tarafından "KBRN Eğitimi" verildi. Eğitimin ardından, arama kurtarma ekipmanlarımızın tanıtımı ve örnek kullanımı gerçekleştirildi.
[Devamı]
Bahçeşehir Koleji Öğrencilerine Afet Bilinci Eğitimi Verildi 25 Nisan 2018
foto
AFAD İl Müdürlüğümüz tarafından Burdur Bahçeşehir Koleji öğrencilerimize yönelik olarak "Temel Afet Bilinci, Tahliye ve Boşaltma Eğitimleri" gerçekleştirildi.
[Devamı]
Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü'nde KBRN Eğitimi Gerçekleştirildi 25 Nisan 2018
foto
İl Müdürlüğümüz tarafından, Burdur Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü personeline yönelik olarak KBRN Eğitimi gerçekleştirildi.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   89101112