İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
BURDUR
Burdur Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

İlimiz Cumhuriyet Meydanı'nda Ortak Tatbikat Gerçekleştirildi 11 Mayıs 2018
foto
5-11 Mayıs Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında AFAD İl Müdürlüğümüz, Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, UMKE, 112 Acil Sağlık Ekipleri ile birlikte İlimiz Cumhuriyet Meydanı'nda ortak tatbikat düzenlendi.
[Devamı]
Müdürlüğümüz Tarafından Öğrencilere Yönelik Afet Bilinci Eğitimleri Gerçekleştirildi 03 Mayıs 2018
foto
Müdürlüğümüz personeli tarafından; İlimiz Bucak İlçesi Kırmızı Bağcık Özel Kreşi, Bucak Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu, Salda Köyü Ortaokulu ve Yeşilova Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik olarak "Afet Bilinci Eğitimi" verilmiştir.
[Devamı]
Müdürlüğümüz Tarafından Altınyayla Meslek Yüksek Okulu'nda Eğitim Gerçekleştirildi 29 Nisan 2018
foto
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Altınyayla Meslek Yüksek Okulu'nda eğitim gören öğrencilerimize yönelik olarak, Müdürlüğümüz personeli tarafından "KBRN Eğitimi" verildi. Eğitimin ardından, arama kurtarma ekipmanlarımızın tanıtımı ve örnek kullanımı gerçekleştirildi.
[Devamı]
Bahçeşehir Koleji Öğrencilerine Afet Bilinci Eğitimi Verildi 25 Nisan 2018
foto
AFAD İl Müdürlüğümüz tarafından Burdur Bahçeşehir Koleji öğrencilerimize yönelik olarak "Temel Afet Bilinci, Tahliye ve Boşaltma Eğitimleri" gerçekleştirildi.
[Devamı]
Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü'nde KBRN Eğitimi Gerçekleştirildi 25 Nisan 2018
foto
İl Müdürlüğümüz tarafından, Burdur Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü personeline yönelik olarak KBRN Eğitimi gerçekleştirildi.
[Devamı]
Yavru Köpek Düşerek Sıkıştığı Sondaj Kuyusundan Çıkarıldı 09 Nisan 2018
foto
05.04.2018 Perşembe günü akşam saat 20:50'de AFAD İl Müdürlüğümüze ulaşan ihbarda, İlimiz Merkez Sahilevleri yakınlarında, yavru bir köpeğin 90 metre derinliğinde ve 35-40 cm çapındaki sondaj kuyusuna düştüğü bilgisi alınmıştır.
[Devamı]
Sivil Savunma ve Seferberlik Eğitimi Gerçekleştirildi 09 Nisan 2018
foto
İl Müdürlüğümüz tarafından 2-6 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen "Sivil Savunma ve Seferberlik Eğitimi", il ve ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi. Katılımcılarımıza ve Müze Müdürlüğümüze teşekkür ederiz.
[Devamı]
Kayıp Vatandaşımızın Cansız Bedenine Ulaşıldı 09 Nisan 2018
foto
04.04.2018 Çarşamba akşam saatlerinden itibaren kendisinden haber alınamayan B. İsmail Duran isimli vatandaşımızın bulunması için AFAD Arama Kurtarma Ekibimiz ve Emniyet Ekipleri, Bucak İlçesi Onaç Barajı civarında arama çalışmaları gerçekleştirdi.Şahsa ait araç ve eşyaların baraj kıyısında bulunmasıyla barajda yoğunlaştırılan arama çalışmaları neticesinde; 05.04.2018 Perşembe günü saat 17:00 sularında, Bucak İlçesi nüfusuna kayıtlı 1991 doğumlu vatandaşımızın cansız bedenine baraj gölü içerisinde ulaşılmıştır.
[Devamı]
Burdur Afet Müdahale Planı Psikososyal Destek Hizmet Grubu Toplantısı Gerçekleştirildi 09 Nisan 2018
foto
Burdur Afet Müdahale Planı çalışmaları kapsamında, İl Müdürümüz Yasin TOKGÖZ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Psikososyal Destek Eğitimi Daire Başkanı İbrahim TOROS ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü İl Müdürü Hasan GÜVEN'in katılımlarıyla, Psikososyal Destek Hizmet Grubu Ana ve Destek Çözüm Ortakları ile toplantı gerçekleştirildi.
[Devamı]
Müdürlüğümüz Tarafından İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde "Temel Afet Bilinci Eğitimi" ve "Tahliye Tatbikatı" Gerçekleştirildi 15 Mart 2018
foto
14 Mart 2018 Çarşamba günü, İlimiz İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi)'nde öğrencilerimize yönelik olarak “Temel Afet Bilinci Eğitimi” ve Tahliye Tatbikatı gerçekleştirildi.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   89101112